Markalar

Dünya tarihini değiştiren bir gelişme kısa bir zaman önce ülkemizde yaşandı. Şanlıurfa Göbeklitepe’de gün ışığına çıkartılan gerçekler tarihin yeniden yazılmasına sebep oldu. Bu değişikliklerden başlıcası ise buğdayın anavatanının Anadolu toprakları olmasıdır. MÖ 8000’li yıllardan beri bu topraklarda buğday işlenmekte ve sofralarımızın başköşesindeki yerini korumaktadır.

Son yıllarda yapılan beyaz un kullanılmamasına dair yapılan karalama kampanyaları sonucunda yılda 10milyon ton olan un tüketimi 4.5 milyon ton azalmış ülke ekonomisi, üreticisi ve sanayicisine büyük zarar vermiştir. Ancak ne gariptir ki bu iddialarda bulunan hiçkimse bu konularda hiç bir ispatta bulunamamıştır.

Böylesine büyük karalama kampanyalarının uygulandığı günümüzde uzun yıllardır hayalini kurduğumuz, üzerinde çalıştığımız Diyabetik Un üretmeyi 3,5 yıllık arge çalışması sonunda başardık. 1,5 yıllık onaylanma sürecinin sonunda ise satışa sunabildik.

Slimini Diyabetik Un büyük bir hayalin ve bu hayali gerçekleştirebilmek için verilen bir mücadelenin sonucudur. Slimini markamız; “Sağlıklı beslenmenin temeli” sloganıyla ürün gamını genişletmekte ve arge çalışmalarına durmadan dinlenmeden devam etmektedir.

Slimini markalı Diyabetik Un, Light Un, Glutensiz Un, Light Glutensiz Un ve Ligth Buğday Nişastası ile Glutensiz Sade Kek Karışımı ve Light Sade Kek Karışımı satışa geçmiştir.

Slimini; Konya Yıldızı Unları’nın markasıdır. Konya Yıldızı Unları yılların tecrübesi ve azmi ile üretimlerine ve sektöründe öncü olmak için çalışmaya devam etmektedir.

Aklınıza takılan sorular için ise Sık Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilirsiniz.

GLUTENSİZ ürünler
LIGHT ÜRÜNLER
DİYABETİK UN
HAZIR ÜRÜN MİKSLERİ